Kapacitu letošního prvního workshopu bychom naplnili snad dvojnásobně. Takový byl o tuto akci ze strany personalistů zájem. Kvůli dynamičnosti máme ovšem nastavenou maximální kapacitu na 10 lidí. V pátek 5. 4. 2019 jsme se v plném počtu sešli v prostorách Impact Hubu.

Tentokrát opravdu platilo tvrzení, že v Praze jsme se měli blaze. Na workshop totiž dorazilo 9 příjemných dam, které doplňoval jeden muž. Zastoupeny byly větší i menší společnosti z různých oborů, takže se všichni mohli navzájem inspirovat svými zkušenostmi.
Workshop jsme se snažili předem opět vytunit, aby byl pro účastníky co nejpřínosnější. Přidali jsme zajímavé cvičení, ve kterém se lidé měli zamýšlet nad jedinečností svojí firmy a jejími hodnotami.

Konečně (snad poprvé) jsme promítli téměř všechny připravené příklady z praxe (i díky tomu, že jsme prodloužili dobu konání workshopu o půl hodinku). Účastníci byli s průběhem workshopu velmi spokojeni. Tradičně si také pochvalovali vynikající občerstvení, které připravila Jana.

Co řekli personalisté na pražský workshop:

Moc příjemně strávený den, zajímavé informace i inspirace. Máme o čem přemýšlet. PS: Občerstvení na 1* – pochvala pekařce :)
Lucie Šitrová, Budějovický budvar

 

Super workshop, veľmi užitočné informacie, ktoré se dajú aplikovat v praxi. Aktuálne data, ukázky z praxe. Super miesto, občerstvenie. Lektori výborne prezentovali, dokázali celý workshop udržet pozornosť :)
Martina Bieliková, Bonami.cz

 

Skvělý! Nejlepší vhled do PM, jaký jsem si mohla přát!
Ivana Kotvová, Sekyra Group

My už se těšíme na další workshopy a na setkání s další várkou lidiček, kteří nás budou inspirovat. Na shledanou v Brně.