Nabízíme vám volně přístupné online kurzy. Tak neváhejte a začněte ještě dnes. Začněte využívat marketing v personalistice. Objevte nové možnosti komunikace s uchazeči i se zaměstnanci. Naučte se tvořit marketingové plány. Pronikněte do tajů reklamní produkce. Vybudujte a pečujte o atraktivní značku zaměstnavatele, která vám pomůže přitáhnout a udržet kvalitní zaměstnance.

Prozkoumejte 4 kategorie bezplatných kurzů

Objevte výhody využívání marketingu v personalistice. Poznejte rozdíl mezi personálním marketingem a budováním značky zaměstnavatele - employer brandingem.
Vyberte vhodné nástroje pro komunikaci s uchazeči i se současnými zaměstnanci. Objevte možnosti digitální komunikace a jejího propojení s tradičními nástroji personální komunikace.
Připravujete náborovou kampaň? Chystáte se budovat značku zaměstnavatele? Základem úspěchu je kvalitní marketingový plán. Plánujte jako marketingoví profesionálové.
Převeďte své nápady do reality. Poznejte, jak to funguje v designu. Jaké jsou možnosti tisku. Jak vyrobit prezentační systém. Co všechno nabízí online produkce. Vaší fantazii s meze nekladou.

Pro vstup do kurzů potřebujete uživatelský účet. Ten si snadno vytvoříte sami v našem e-learningu.

Budete přesměrováni na stránky e-learningu v novém okně.

Proč studovat naše kurzy

Studium odkudkoliv
Studium i offline
Praktické příklady
Osobní konzultace
Share This