Poslední letošní workshop jsme zakončili v Ostravě!!!

Jak se někdy říká: „Méně je více“, A tak to bylo i minulý pátek v Ostravě. Bylo nás jen pět. Polovina zájemců se těsně před workshopem omluvila, což nás zamrzelo, ale na atmosféře to rozhodně poznat nebylo. Měli jsme pořád co řešit a skvěle jsme se u toho bavili.
Díky oborově velmi pestrému složení účastníků bylo setkání přínosem pro každého z nás. V dopolední části jsme tradičně představili náš koncept employer brandingu, vyměnili si spoustu rad a tipů a vychutnali skvělé domácí pečivo od naší grafičky Janky. Po dobrém obědě pod ostravskou radniční věží jsme se vrhli na praktické ukázky z personálního marketingu. Díky aktivním účastnicím workshopu bylo témat k diskuzi tolik, že jsme se loučili až v pozdních odpoledních hodinách.
Dámy děkujeme, bylo to inspirativní a máme radost, že jsme poslední letošní workshop zakončili v takové povzbuzující atmosféře.
Těšíme se na další spolupráci.

Staňte se i vy specialistou personálního marketingu

Vyzkoušejte zdarma naše mobilní online kurzy a získáte přehled o možnostech využití marketingu v personalistice. Rezervujte si místo na některém praktickém workshopu a naučíte se, jak v 5 krocích začít vytvářet vaši atraktivní značku zaměstnavatele.
Kristýna Bočková

Optimista je moje druhé jméno. Studuji bakalářské studium v Kodani na Business Academy, a přestože je Skandinávie místem zajímavých možností, já se při každé příležitosti ráda vracím do Čech. Aktuálně jsem stážistkou ve firmě MenSeek s.r.o., kde jsem dostala skvělou příležitost podívat se na personalistiku skrze marketingové brýle. Protože jsem společenská a kreativní je tohle spojení pro mě to pravé ořechové. Nikdy se nevzdávám a věřím, že úspěch začíná tam, kde končí naše komfortní zóna.