Je to tady! Představujeme vám první číslo našeho PM magazínu. Trochu nám to trvalo. To víte, zákazníci jsou na prvním místě a na vlastní marketing nezbývá tolik času. Přesto jsme to nevzdali a využili každé chvilky pro to, abychom pro vás vytvořili toto dílo.

Proč jsme se do toho pustili? Jednak chceme zkusit prezentovat myšlenky, nápady a služby kolem personálního marketingu a Employer Brandingu zase trochu jinak. Za druhé vám chceme ukázat, jaké existují možnosti propojení tradičního časopisu s online světem. Můžete se tím inspirovat například při tvorbě časopisu pro vaše zaměstnance.

Pokud se potkáme osobně, určitě vám náš magazín přivezeme. Zatím si ho můžete prohlédnout v online verzi, nebo stáhnout jako PDF. Přejeme hezké čtení a pokud budete mít nějaké nápady na vylepšení, napište nám.

Prohlédněte si PM magazín 01/2018

Tomáš Menšík

Baví mě spojovat lidi, kteří k sobě patří. Proto se zajímám o personální marketing. Od roku 2006 vedu agenturu poskytující služby v tomto oboru. Naším posláním je propojovat ty správné lidi na trhu práce. Firmám pomáháme vytvářet atraktivní značku zaměstnavatele. Můžete mě potkat jako lektora na společných workshopech pro personalisty. Napište mi nebo se propojme na sítích.