Je to tady! Představujeme vám první číslo našeho PM magazínu. Trochu nám to trvalo. To víte, zákazníci jsou na prvním místě a na vlastní marketing nezbývá tolik času. Přesto jsme to nevzdali a využili každé chvilky pro to, abychom pro vás vytvořili toto dílo.

Proč jsme se do toho pustili? Jednak chceme zkusit prezentovat myšlenky, nápady a služby kolem personálního marketingu a Employer Brandingu zase trochu jinak. Za druhé vám chceme ukázat, jaké existují možnosti propojení tradičního časopisu s online světem. Můžete se tím inspirovat například při tvorbě časopisu pro vaše zaměstnance.

Pokud se potkáme osobně, určitě vám náš magazín přivezeme. Zatím si ho můžete prohlédnout v online verzi, nebo stáhnout jako PDF. Přejeme hezké čtení a pokud budete mít nějaké nápady na vylepšení, napište nám.

Prohlédněte si PM magazín 01/2018

Tomáš Menšík

Konzultant a jednatel at MenSeek
Baví mě spojovat lidi, kteří k sobě přirozeně patří. Proto jsem se začal zajímat o personální marketing. V roce 2006 jsem založil agenturu poskytující služby v tomto oboru. Naším posláním je propojovat ty správné lidi na trhu práce. Firmám pomáháme vytvářet a využívat jejich atraktivní značku zaměstnavatele. Jsem spoluautorem vzdělávacího programu Personální marketing v praxi, takže mě můžete potkat i jako lektora.

Latest posts by Tomáš Menšík (see all)

Share This