Od začátku roku jsme pilně pracovali. Rozhodli jsme, že vzdělávací projekt Personální marketing v praxi pro vás uděláme zase o něco lepší. Aktualizovali jsme stránky, ty jsou teď zase modernější a plné vychytávek. Přetvořili jsme všechny online kurzy. A chystáme workshopy po celé republice.

Online kurzy

Pečlivě jsme přečetli jednotlivé kapitoly. Obsah vznikl v roce 2010, takže bylo nutné jej aktualizovat. Pro lepší přístupnost jsme původní “skripta” rozdělili do menších částí. Vznikly tak líbivé mini kurzy, které vám usnadní studování. U většiny kurzů najdete i krátký testík, který ověří vaše získané vědomosti.

Vybrané kurzy jsme zpřístupnili všem. Stačí se zdarma zaregistrovat na naši stránce a můžete se do těchto kurzů sami zapsat. Poznáte je podle ikonky dveří se šipkou vedle názvu kurzu.

kurz-nahled

Otevřené diskuze

Do každé kategorii jsme přidali diskuzi. Zde můžete s ostatními uživateli sdílet vaše zážitky z praxe nebo se ptát na to, co vám není jasné. Diskuze jsou otevřené pro všechny z vás, i pro ty, kteří nemají zakoupeno žádné členství. Opět stačí, když si zdarma vytvoříte účet.

Praktické workshopy

Upravili jsme termíny workshopů, místa zůstávají stejná – Impact HUB Praha, Brno a Ostrava. Na těchto workshopech se dozvíte, jak vytvořit plán pro systematické budování značky zaměstnavatele! A že to není žádná věda, ale je třeba mít v tom systém.

workshopy_1