Na pražský workshop navazuje tradičně ten brněnský. Tradičně je také rozkopané celé Brno, čemuž se už po těch letech nedivíme. A tradičně nás svou útulnou atmosférou přivítá brněnský Impact Hub. V pátek 12.4. se nám tam sešlo sedm a půl personalistky.

Protože ráno bylo trošku mrazivé, zahřáli jsme všechny přítomné dámy mátovým čajem a čerstvě uvařenou kávou. Hned potom jsme je poprosily o jejich krátké představení. Zjistili jsme, že máme opět namíchanou zajímavou skupinku lidí s rozmanitými pracovními zkušenostmi.

Po výživné teoretické části přišla část kreativní. V našem novém cvičení měly naše milé dámy za úkol zamyslet se nad jedinečnou hodnotovou propozicí firmy, kterou reprezentovaly. A protože pracující mozek potřebuje dostatek energie, mohly si k tomuto přemýšlení dát naše studentky kdykoliv napečené dobroty od naší grafičky Janky.

Poslední fáze je vždy nejzábavnější. Promítali jsme materiál, který jsme nashromáždili na cestách, během projektů, brouzdání na internetu a další úlovky, ať už povedených, ale i těch nepovedených příkladů z personální komunikace. Nejvíc legrace je vždy u videí.

Co řekli naši hosté na brněnský workshop

“Pěkně shrnutá problematika EB, zahrnující jak vysvětlení základních “prvků”, kterými je třeba se při EB zabývat, tak i bližší představení konkrétních kroků vztahujících se k danému konceptu. Workshop potvrzuje, že vše souvisí se vším a mít perfektně zvládnutou jednu oblast neznamená, že to ostatní se řešit nemusí. Příjemně strávený den.”

Petra Žáková, Teplárny Brno a.s.

 

“Děkuji za velmi dobře připravený workshop. Hodně jsem se toho dozvěděla, líbilo se mi zejména, že jste s námi sdíleli příklady z praxe. Opravdu velmi přínosné.”

Petra Kawiková Pojerová, Humanitarian Leadership Academy

 

“Můžu pro vás pracovat? Jste můj splněný pracovní sen :-)”

Iva Poulíčková, PPG (nyní MD)

My děkujeme všem za příjemně strávený den. A předáváme štafetový kolík do Ostravy!!!